Illustration

Чай «Чорноплідна горобина, кизил та чилі»

Натуральний чай з чорноплідної горобини, кизилу та чилі — це вибір сміливих гурманів, готових відкрити нові смакові емоції. Якщо ви шукаєте поєднання багатого смаку горобини, кислоти кизилу та вогняного шарму чилі, то наш чай — це ваш найкращий вибір. Приєднуйтеся до нас і відкрийте нові гастрономічні горизонти разом з Yogoda.

Illustration

Мікс смаків: горобина, кизил та чилі

Цей натуральний ягідний чай концентрат без цукру — чудовий вибір для тих, хто шукає нові смакові враження й незвичайні поєднання. Він виготовляється з інгредієнтів найкращої якості: свіжих ретельно відібраних ягід чорноплідної горобини та кизилу, а також перцю каєнського (чилі) від кращих національних і закордонних виробників. Органічне походження й однорідність інгредієнтів, надійне паковання, а також транспортування й оброблення ягід з використанням технології шокового заморожування забезпечують високу якість напоїв та максимальне збереження в них смаку й поживних речовин. Саме тому чаї YOGODA такі смачні та корисні!Фактори, що впливають на якість чаю з черноплідної горобини: свіжа і якісна сировина, правильна обробка, якісне виробництво, однорідність і органічність продукту, а також належна упаковка та зберігання.

чай з горобини

Виготовлення рідкого чаю з горобини, кизилу та чилі

Рідкий чай в пакетиках виготовляється так: чорноплідна горобина (аронія) подрібнюється й змішується з пюре кизилу та чилі. Замість цукру використовується натуральний екстракт стевії, відомий своїми корисними властивостями. Завдяки технології шокового заморожування ягоди зберігають свій природний смак і поживні речовини до моменту їх оброблення, а фасування готового концентрату в зручні й герметичні фольговані пакетики забезпечує зберігання всіх властивостей чаю-концентрату до вказаного на пакованні терміну. Це натуральний чай без консервантів, підсилювачів смаку, барвників і штучних інгредієнтів. Ми впроваджуємо культуру здорового «швидкого» харчування, тому склад наших напоїв — це лише натуральні інгредієнти, поєднані за особливою рецептурою ТМ YOGODA. Технологія ударної заморозки ягоди забезпечують максимальне збереження смаку та поживних речовин. Чаї складаються тільки з натуральних інгредієнтів, без підсилювачів смаку, барвників, штучних інгредієнтів.

виробництво чаю з горобини

Користь горобинового чаю з кизилом та чилі

Аронія чорноплідна, кизил та чилі відомі багатим вітамінним складом і вмістом мікроелементів та, як наслідок, позитивним впливом на організм. Перерахуємо поживні речовини, які містить натуральний чай з горобини, кизилу та чилі: ● йод; ● бета-каротин;● вітаміни A, E, K, P, С та групи B;● пектинові речовини;● органічні кислоти;● дубильні речовини;● фруктоза та глюкоза;● амінокислоти й флавоноїди; ● антиоксиданти;● капсаїцин;фосфор, калій, натрій, залізо, мідь, марганець та інші мікроелементи. Чай концентрований з чорноплідної горобини, кизилу та чилі впливає на організм комплексно: тонізує м'язову й нервову системи, зміцнює серце, регулює процес травлення, покращує роботу ендокринної системи, знижує тиск і рівень холестерину в крові, підвищує імунітет, а також має антиоксидантний ефект і допомагає швидко відновлюватися після фізичних навантажень. Чай-концентрат чорноплідна горобина має зігрівальний ефект, пікантний кисло-солодкий смак із легким, терпким посмаком, а також приємний ягідний аромат. Чай в стіках дуже просто приготувати: ягідне пюре з пакетика й питна вода змішуються в чашці, після чого настоюються протягом 3 хвилин. І все, напій готовий! Якщо готуєте відразу на декілька персон, води потрібно додавати більше (200 мл на 50 г концентрату). Завдяки зручності приготування й зберігання чай YOGODA в пакетиках доречний за будь-яких обставинах. Окрім чаю з горобини, маємо широкий асортимент смачних і корисних ягідно-фруктових напоїв у стіках. Замовляйте й насолоджуйтеся неповторним смаком і оздоровлювальним ефектом!

чай з горобини

ВИ ВЖЕ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ

100% ЯГІДНИЙ ЧАЙ В НАШОМУ МАГАЗИНІ

Купуйте натуральні чаї Yogoda у вашому улюбленому магазині

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration