Illustration

Чай "Малиновий з ацеролою"

Натуральний малиновий чай з ацеролою — це не просто напій, це чарівний еліксир смаку та здоровʼя. Якщо ви мрієте насолодитись ароматом свіжих малинових ягід та одночасно забезпечити свій організм вітамінами й антиоксидантами, то наш чай — це ваш найкращий вибір. Приєднуйтеся до нас і відкрийте нові смакові горизонти разом з Yogoda.

Illustration

Мікс смаків: малина та ацерола

Чай з малини та ацероли від YOGODA містить інгредієнти лише найкращої якості. Малина – це основна складова частина чаю. Ми приділяємо особливу увагу відбору сортів і правильно доглядаємо за кущами. Збір малини відбувається вручну у період її повної стиглості, що дозволяє зберегти всі корисні властивості й соковитість ягід. Завдяки цьому в чаєві яскраво виражена насиченість смаку. Ми використовуємо лише свіжу й натуральну малину без хімічного оброблення чи малинових ароматизаторів, щоб наш чай був максимально корисним.А ще натуральний ягідний чай містить екстракт ацероли (вітамін С) або ж барбадоської вишні. Ми замовляємо екстракт ацероли натуральний у надійних постачальників. Також склад чаю охоплює мед, корінь імбиру свіжий та екстракт коріння ехінацеї пурпурної натуральний, що забезпечує неперевершений фруктово-ягідний аромат з легким кислуватим смаком, водночас зберігається оптимальна солодкість.

Натуральний малиновий чай з ацеролою

Виготовлення рідкого чаю з малини та ацероли

Щоб мати змогу максимально зберегти витончений смак і корисні поживні речовини, наша компанія впроваджує сучасну технологію шокового заморожування. Глибоке й ефективне шокове заморожування передбачає швидке зниження температури продукту до діапазону від -5 до -18°C за допомогою холодного повітря. Цей метод не лише дозволяє значно продовжити термін придатності продукції, але й зберігає її органолептику, смакові особливості та харчову цінність навіть після розморожування, тож малина свіжа швидкозаморожена міститиме всі ті корисні речовини, що й свіжий продукт. Чаї нашого виробництва містять лише натуральні інгредієнти. У складі концентрату нема підсилювачів смаку, барвників і штучних компонентів, що гарантує отримання природного смаку у кожній чашці. Також ми додаємо цукор, щоб ви могли взяти чай у вигляді концентрату будь-куди й швидко приготувати.

виробництво концентрату чаю

Користь малинового чаю з ацеролою

Чай YOGODA – це чудова допомога імунітету. Він містить вітаміни, антиоксиданти, мінерали й фітохімікати. Концентрат чай YOGODA малиновий з ацеролою вирізняється такими властивостями: Загальне зміцнення імунітету. Вітаміни С і Е й мінерали, що наявні в інгредієнтах нашого чаю, підтримують імунітет. Покращення стану шкіри. У складі чаю міститься ацерола, що має антиоксидантну дію. Вона сприяє поліпшенню стану шкіри, допомагає зберегти її сяяння й еластичність.Підтримання здоров'я серця. Свіжа швидкозаморожена малина багата антиоксидантами, які захищають від окисного стресу й запалення у серці. Зниження запалення в організмі. Концентрований чай містить поєднання активних компонентів, які спрямовані на зменшення запалення.Пакетики YOGODA зручно та просто використовувати: вилийте концентрат чаю у чашку, залийте водою й насолоджуйтеся неповторним смаком і ароматом. Купити чай можна як на нашому сайті, так і у багатьох супермаркетах в Україні.

Натуральний малиновий чай з ацеролою

ВИ ВЖЕ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ

100% ЯГІДНИЙ ЧАЙ В НАШОМУ МАГАЗИНІ

Купуйте натуральні чаї Yogoda у вашому улюбленому магазині

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration