Illustration

Чай "Груша, лайм та чебрець"

Натуральний чай з грушею, лаймом та чебрецем — це справжня симфонія смаку й аромату, що відкриває перед вами нові гастрономічні враження. Якщо ви шукаєте найкращий спосіб поєднати освіжний смак груші, цитрусовий шарм лайма та ніжний чебрець, то наш чай — це ваш найкращий вибір. Приєднуйтеся до нас і відкрийте нові гастрономічні горизонти разом з Yogoda.

Illustration

Мікс смаків: груша, лайм та чебрець

Натуральний чай груша, лайм та чебрець від Yogoda — це чудовий напій, у якому поєднано кисло-солодкий смак груші, свіжу цитрусову нотку лайма й трав'янистий аромат чебрецю. До відбору інгредієнтів ставляться дуже уважно. Зокрема, грушу збирають вручну в період зрілості в екологічно чистих регіонах України. Лайми імпортують із тропічних країн. Чебрець для чаю в стіках теж збирають вручну в період цвітіння, після чого швидко сушать у спеціальному обладнанні.Далі виробник заморожує інгредієнти, аби уникнути гниття й втрати смакових якостей, після чого транспортує їх на виробництво. Там їх зберігають у спеціальних складських приміщеннях, де підтримуються необхідні показники температури й вологості. Завдяки такій методиці всі складники чаю не втрачають якість і харчову цінність.

склад чай груша, лайм та чебрець yogoda

Виготовлення рідкого чаю з груші, лайму та чебрецю

Чай-концентрат виготовляється виключно з натуральних інгредієнтів. Спочатку грушу, лайм та чебрець ретельно сортують й очищають від сміття та пошкоджень. Далі їх подрібнюють до однорідної маси й залишають настоятися. Після цього суміш фільтрують та фасують. Саме завдяки мінімальному термальному обробленню Yogoda вдається максимально зберегти корисні властивості складників напою. Yogoda — чай без консервантів, штучних барвників та ароматизаторів. У складі, окрім груші, лайму та чебрецю, також є корінь імбиру, сушені ягоди годжі та екстракт стевії. Чай містить лише натуральні інгредієнти, дбайливо вирощені природою. Технологія ударної заморозки ягоди забезпечують максимальне збереження смаку та поживних речовин. Чаї складаються тільки з натуральних інгредієнтів, без підсилювачів смаку, барвників, штучних інгредієнтів.

виготовлення Yogoda чай груша, лайм та чебрець

Користь грушевого чаю з лаймом та чебрецем

Інгредієнти, які входять до складу рідкого чаю в пакетиках, мають такі корисні властивості:● Груша є джерелом клітковини, вітамінів C, K та вітаміну B6. Вона допомагає поліпшити травлення, зміцнити імунітет і нервову систему.● Лайм містить вітамін C, а також калій та інші корисні речовини. Він зміцнює імунітет, покращує роботу травної та серцево-судинної систем.● Чебрець теж містить антиоксиданти, вітаміни A, C та K. Він сприяє зміцненню імунітету й покращенню роботи дихальної системи.Приготування напою теж не займе багато часу, адже вам знадобиться лише упаковка чаю і питна вода. Далі достатньо вилити чай-концентрат в чашку, додати воду й почекати кілька хвилин. Через 3 хвилини зможете насолоджуватися приємним напоєм із чарівним ароматом. Врахуйте, що для приготування можна використати як холодну, так і гарячу воду. Напій буде смачним у будь-якому вигляді. Концентрований чай без цукру Yogoda — це справжня симфонія приємного аромату й неперевершеного смаку.

купити чай груша, лайм та чебрець

Насолоджуйтесь натуральним смаком! Замовляйте Чай "Груша, лайм та чебрець"

Рекомендації щодо приготування

Illustration

Склад

Груша 22%підсолоджувач еритритол 15%корінь імбиру свіжийлайм 12%, апельсинягоди "Годжі" сушенічебрець сушений 0.3%екстракт стевії натуральний

Поживні характеристики

Жири, г/100г 0.2Білки, г/100г 1.3Вуглеводи, г/100г 10.9Калорійність, кДж/100г 247

Умови зберігання

Термін придатності, міс. 12Відносна вологість, до, % 75Температура зберігання, до,ºC +25

Купуйте натуральні чаї Yogoda у вашому улюбленому магазині

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration