Illustration

Чай "Маракуйя, манго, мускатний горіх"

Натуральний чай з маракуї, манго та мускатного горіха — це справжній екзотичний шедевр смаку й аромату, який запрошує вас у захопливу гастрономічну подорож. Якщо ви шукаєте найкращий спосіб поєднати вишуканий смак маракуї, соковитість манго та виразність мускатного горіха, то наш чай — це ваш найкращий вибір. Приєднуйтеся до нас і відкрийте нові гастрономічні горизонти разом з Yogoda.

Illustration

Мікс смаків: маракуя, манго та мускатний горіх

Чай маракуя, манго та мускатний горіх від Yogoda — це смачний і корисний напій, який ідеально підійде для будь-якої пори року. Він має яскравий тропічний смак з нотками екзотичних фруктів і прянощів.Фрукти, які використовуються для виготовлення натурального чаю, збираються вручну виключно після дозрівання, коли плоди містять максимальну кількість поживних і корисних речовин. Після збору врожай транспортується до холодильних камер, де зберігається за температури від 0 до 4 градусів Цельсія. Завдяки цьому вдається зберегти свіжість, аромат і корисні властивості плодів.Прянощі для чаю-концентрату теж зберігаються в герметичних контейнерах у сухому й прохолодному місці. Такі умови дозволяють зберегти їхній аромат і смакові якості.

Натуральний чай маракуя, манго та мускатний горіх

Виготовлення рідкого чаю з маракуї, манго та мускатного горіха

Натуральний чай виготовляється з якісних інгредієнтів, які дбайливо збираються та проходять багатоетапний контроль якості. Він передбачає фізичний огляд інгредієнтів на наявність пошкоджень або домішок і дегустацію для оцінювання смаку.Безпосередньо чай виготовляється за допомогою передових технологій, які дозволяють зберегти всі корисні речовини. Наприклад, пюре манго готується за допомогою технології холодного пресування, завдяки чому зберігаються всі антиоксиданти, що містяться у фрукті.Чай-концентрат Yogoda має такий склад: манго, маракуя, мускатний горіх, гарбуз та апельсин. Рідкий чай в пакетиках також не містить цукру, замість нього додаються натуральні підсолоджувачі. Yogoda — чай без консервантів, барвників та штучних ароматизаторів. Лише натуральні інгредієнти, дбайливо виплекані природою.

виробницчтво натурального чай маракуя, манго та мускатний горіх

Користь мангового чаю з маракуєю та мускатним горіхом 

Чай-концентрат має такі корисні властивості:● Зміцнює імунітет. Концентрат чаю містить велику кількість вітаміну С, який допомагає зміцнити імунну систему й захистити організм від інфекцій.● Покращує стан судин. В інгредієнтах напою міститься калій, який позитивно впливає на роботу серця й судини. Він допомагає регулювати кров'яний тиск і підтримувати здоровий серцевий ритм.● Підтримує нервову систему. Усі три інгредієнти містять велику кількість вітамінів групи B, які сприяють нормальному функціонуванню нервової системи.Готувати чай в стіках теж досить легко. Достатньо вилити концентрат в чашку, додати воду й трохи зачекати. За кілька хвилин ви зможете насолоджуватися смачним напоєм зі смаком екзотичних фруктів у поєднанні з тонкими пряними нотками мускатного горіха.

Натуральний чай маракуя, манго та мускатний горіх

ВИ ВЖЕ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ

100% ЯГІДНИЙ ЧАЙ В НАШОМУ МАГАЗИНІ

Купуйте натуральні чаї Yogoda у вашому улюбленому магазині

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration