Illustration

Чай "Смородиновий"

Натуральний смородиновий чай Yogoda — це крапля яскравості й користі, яка наповнить ваш день новими смаковими враженнями. Якщо ви шукаєте найкращий спосіб насолодитись ароматом свіжої смородини та забезпечити свій організм вітамінами й антиоксидантами, то наш чай — це ваш найкращий вибір. Приєднуйтеся до нас і відкрийте світ смаку та користі смородини в новому світлі.

Illustration

Мікс смаків: смородина, мед та базилік

Наш рідкий чай в пакетиках — смачний і корисний напій, який можна пити як у гарячому, так і в холодному вигляді. Його основним складником є чорна смородина. Ягоди збираються вручну на полях, які розташовані в екологічно чистих регіонах України, де забезпечується оптимальний ріст і розвиток кущів. Після збору вони сортуються за розміром і зовнішнім виглядом, а ягоди з дефектами відкладаються. Потім їх миють, очищають від сміття й відразу заморожують. До чаю з смородини також додають мед і базилік, які зберігаються в належних умовах. Так, мед зберігається в щільно закритих посудинах, щоб уникнути кристалізації. А базилік консервується за спеціальною технологією, яка допомагає зберегти аромат.

смородиновий чай

Виготовлення рідкого чаю з ягід смородини

Ягоди чорної смородини збираються вручну в період повного дозрівання, який зазвичай триває з липня по серпень. Після збору ягоди заморожуються при низькій температурі, що дозволяє зберегти їхню структуру та корисні властивості.Далі заморожені ягоди перебиваються до однорідної маси, саме так нам вдається зберегти максимум корисних властивостей. Після цього до суміші додається мед і базилік, які й надають чаю його унікальний смак та аромат.Наш чай без консервантів, штучних домішок і будь-яких шкідливих компонентів. У складі напої лише натуральні інгредієнти, дбайливо виплекані природою.

виробництво смородинового чаю

Користь смородинового чаю

Корисні властивості смородинового чаю обумовлені високим вмістом корисних речовин, зокрема:● Вітаміну С. Це потужний антиоксидант, який допомагає зміцнити імунітет і захистити організм від інфекцій.● Вітамінів групи В. Вони беруть участь у багатьох важливих процесах в організмі, як-от метаболізм.● Мінералів. Наприклад, калій допомагає регулювати артеріальний тиск, а магній зміцнює нервову систему. Серед корисних властивостей натурального чаю: ● Покращення імунітету. Чай зі смородини допомагає зміцнити імунітет і захистити організм від інфекцій.● Зміцнення серцево-судинної системи. Смородиновий чай сприяє розрідженню крові й знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. ● Покращення роботи травної системи. Пектини, що містяться в смородині, допомагають нормалізувати роботу кишківника.А натуральний ягідний чай Yogoda має ще одну перевагу — легкість у приготуванні. Він представлений у формі концентрату, тому достатньо вилити рідину в чашку, залити окропом, почекати кілька хвилин – і у вас у руках корисний напій, вигаданий природою й вдосконалений Yogoda.

смородиновий чай

ВИ ВЖЕ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ

100% ЯГІДНИЙ ЧАЙ В НАШОМУ МАГАЗИНІ

Купуйте натуральні чаї Yogoda у вашому улюбленому магазині

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration