Illustration

Чай "Імбирний з куркумою"

Натуральний імбирний чай з куркумою Yogoda — це справжнє джерело життєвої енергії та смакової насолоди. Якщо ви шукаєте найкращий спосіб поєднати смак імбиру та властивості куркуми, то наш чай — це ваш найкращий вибір. Приєднуйтеся до нас і відкривайте нові смакові горизонти разом з Yogoda.

Illustration

Мікс смаків: імбир та куркума

Ми використовуємо найкраще з того, що дає нам природа, і перетворюємо якісні й натуральні інгредієнти в дуже смачні, ароматні й натуральні напої, водночас зберігаючи кращі якості та властивості природних інгредієнтів.Натуральний імбирний чай з куркумою YOGODA складається зі свіжого кореня імбиру і куркуми, свіжого лайма, натурального меду та цукру. Всі інгредієнти ми купуємо у національних виробників і ретельно відбираємо, завдяки чому чай має насичений смак та аромат. У ході виготовлення використовується технологія шокового заморожування, яка полягає у стрімкому зниженні температури продукту до -5…-18°С. Це не порушує цілісність тканин, завдяки чому максимально зберігаються смак і поживні речовини в інгредієнтах.

імбирний чай з куркумою

Виготовлення рідкого чаю з імбиру та куркуми

Рідкий чай у пакетиках виготовляється зі свіжого кореня імбиру, порошку куркуми та лайму, які подрібнюються до стану пюре й змішуються з натуральним медом. У ході виробництва застосовується мінімальне температурне оброблення, завдяки чому в готовому напої зберігаються цілющі властивості й оригінальний смак кожного складника.Готовий концентрат фасується у багатошарові пакетики, які захищають його від впливу зовні протягом усього терміну зберігання.Це чай без консервантів, підсилювачів смаку, барвників, штучних і сумнівних для здоров’я інгредієнтів. У нас сертифіковане виробництво з суворим контролем якості на всіх його етапах. Наші чаї відповідають сучасним українським і європейським стандартам якості.

виробництво імбирний чай з куркумою

Користь імбирного чаю з куркумою 

Кожен пакетик нашого чаю – корисний засіб для зміцнення імунітету, адже імбир і куркума містять низку корисних речовин, зокрема: ● вітаміни С, А, К, Е та групи В;● фолієву кислоту; ● гінгерол — фенольну сполуку з антиоксидантними властивостями;куркумин — антиоксидант з потужними протизапальними властивостями;● мідь, кальцій, магній, залізо, калій, цинк, марганець та інші мінерали. Завдяки такому складу натуральний чай з куркуми та імбиру — незамінний профілактичний, антибактеріальний, зігрівальний і тонізувальний напій, що має протизапальну дію і багато корисних властивостей. Він здатний зменшити симптоми застуди, покращити імунітет, допомагає при артриті та запаленнях, добре впливає на серцево-судинну систему й ШКТ, корисний при діабеті, для нормалізації ваги, а також його можна вживати для зменшення менструального болю. Приготувати імбирний чай дуже просто: додайте 200 мл окропу до вмісту пакетика, перемішайте й на 3 хвилини залиште настоятися. Готово! Насолоджуйтесь чудовим смаком та ароматом чаю YOGODA!Пакетики відкривати дуже зручно, а завдяки жорсткому фольгованому матеріалу ви зможете дозувати концентрат у чашку в потрібній кількості.Завдяки з любов’ю продуманій рецептурі й ретельному відбору інгредієнтів натуральний чай YOGODA має натуральний яскравий імбирний смак та аромат, перед якими важко встояти. Та й чи треба? Замовляйте протизапальний чай з імбиру та куркуми й насолоджуйтесь смачним і корисним напоєм!

імбирний чай з куркумою

ВИ ВЖЕ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ

100% ЯГІДНИЙ ЧАЙ В НАШОМУ МАГАЗИНІ

Купуйте натуральні чаї Yogoda у вашому улюбленому магазині

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration