Illustration

Чай "Журавлинний"

Натуральний журавлинний чай Yogoda — це крапля неперевершеності у світі смаку та користі. Якщо ви прагнете насолодитись смаком свіжої журавлини, відчути неповторний аромат і підтримати своє здоровʼя, то наш чай — це ваш найкращий вибір.

Illustration

Мікс смаків: журавлина, лайм та м'ята

Український виробник натуральних напоїв yogoda.com.ua пропонує спробувати натуральний чай з журавлини. Цей натуральний ягідний чай містить свіжі швидкозаморожені ягоди журавлини, натуральний мед, лайм, імбир і м'яту. Ми закуповуємо всі інгредієнти для наших напоїв лише у перевірених українських і світових виробників, які вирощують продукцію найвищої якості без використання пестицидів. Ми уважно контролюємо умови транспортування й зберігання сировини, завдяки чому зберігаються всі її корисні властивості, максимум вітамінів і смаку.

склад чай журавлиний yogoda

Виготовлення рідкого чаю з ягід журавлини

Журавлинний чай від Yogoda – це концентрат, що виготовляється з виключно натуральної сировини без консервантів. Свіжу журавлину швидко заморожують, щоб зберегти її природний смак, усі вітаміни й максимум корисних речовин. Так само ми підготовлюємо свіжий лайм, а також додаємо натуральний мед, корінь імбиру, сухий аніс, м'яту й цукор. Ми не додаємо у чаї жодних штучних компонентів, ароматизаторів, барвників, підсилювачів смаку тощо. Використання лише натуральних інгредієнтів допомагає не тільки зберегти користь, але й насолоджуватися природним смаком готового напою.

виготовлення Yogoda чай журавлиний

Користь журавлинового чаю

Журавлинний чай – смачний і корисний напій, який бадьорить у холодну погоду й допомагає зміцнити імунітет, адже:● Журавлина містить великий запас вітамінів групи B, C, E та інших, а також важливі для організму компоненти й мінерали, як-от магній, кальцій, фосфор, залізо, корисні пектини, цукри тощо; ● Журавлина корисна для дітей і дорослих. Смачні ягоди підсилюють імунітет, що особливо важливо у зимовий час. Вони є протизапальним і жарознижувальним засобом, зміцнюють серцево-судинну систему, полегшують симптоми артриту, а також покращують настрій. Чай журавлинний від Yogoda – це рідкий чай у пакетиках, який завдяки зручному й надійному пакованню зручно вживати навіть на ходу. Вміст пакетика необхідно викласти у посудину й залити гарячою або холодною водою, за бажанням додавши необхідну кількість цукру. За кілька хвилин вітамінний напій готовий.

купити чай журавлиний

Насолоджуйтесь натуральним смаком! Замовляйте ЧАЙ «ЖУРАВЛИННИЙ»

Рекомендації щодо приготування

Illustration

Склад

Цукоржуравлина свіжа швидкозаморожена 40%мед натуральний 9%лайм свіжий 4%корінь імбиру свіжий 4%аніс сухийм'ята суха 0.2%

Поживні характеристики

Жири, г/100г 0.2Білки, г/100г 0.5Вуглеводи, г/100г 54.4Калорійність, кДж/100г 925

Умови зберігання

Термін придатності, міс. 12Відносна вологість, до, % 75Температура зберігання, до,ºC +25

Купуйте натуральні чаї Yogoda у вашому улюбленому магазині

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration